Colmeria kolczyki ślubne

Colmeria to oryginalne, inspirowane starodawnymi klejnotami kolczyki, dzięki temu idealne wpiszą się  w stylizację w klimacie vintage.

Kolczyki ślubne Colmeria powstają ze srebra pr930 i 999, niezwykle migoczących kryształów Swarovskiego oraz pięknie błyszczących cyrkonii Preciosa zakutych w metalową taśmę o magicznym kolorze Bermuda Blue (mienią się odcieniami niebieskiego by czasem błysnąć fioletem). W centralnej miejscu znalazł się  kryształ  opleciony srebrnym koszyczkiem. Wokół kryształu rozpościera się misterna koronka, której brzeg wykończony został błyszczącą taśmą cyrkoniową. Całkowita długość łącznie z biglem wynosi 3,8cm.

W zależności od potrzeb kolczyki ślubne Colmeria powstaną w innym zestawieniu kolorystycznym. W razie takiej konieczności wystarczy napisać przez formularz kontaktowy.

Cena: 250

Kolczyki ślubne Colmeria

Colmeria

Colmeria

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Colmeria wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger