Esillea Siella

Esillea  Siella  to długie kolczyki ślubne pełne niesamowitego blasku kolorystycznie wpisujące się w obowiązujące trendy ślubne.

Kolczyki ślubne Esillea Siella  to unikatowa kompozycja stworzona z niebieskiej cyrkonii jubilerskiej o mocnym blasku oraz kryształów Swarovski iskrzących niczym miliony gwiazd na niebie. Te unikatowe kolczyki pięknie rozświetlą twarz  i optycznie ją wysmuklą. Niezwykły urok kolczyków prezentowanych na modelce uchwyciła Anka robi zdjęcia 

Całkowita długość kolczyków wynosi 5,5cm. Kolczyki powstały ze srebra pr930 i 999.

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do Twoich preferencji.

Cena: 350zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Esillea Siella wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger