Eileen kolczyki do ślubu

Eileen to unikatowe kolczyki do ślubu kuszące nietypową formą i oryginalnym wyglądem dzięki temu na pewno podkreślą wyjątkowość wybranej stylizacji ślubnej.

Kolczyki ślubne Eileen to niezwykła koronkowa kompozycja skrywająca w swoim wnętrzu kryształy Swarovski, które pięknie odbijają światło. Dodatek pereł Swarovski w kolorze delikatnego różu podkreśla ażurową, przestrzenną formę kolczyków. Urodę kolczyków na prześlicznej modelce uchwyciła włoska fotografka Giorgia Sardelli (giorgia_sardelli).

Eileen to propozycja biżuterii ślubnej raczej dłuższych rozmiarów. Kolczyki mierzą 7 cm łącznie z wygodnym biglem angielskim zapinającym się na zapadkę.

Jak większość proponowanych w galerii modeli również Eileen może zmienić się w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli potrzebna jest zmiana kolorystyczna, delikatna korekta rozmiaru lub zamiana na klipsy ślubne formularz kontaktu wystarczy napisać przez a chętnie dopasuję kolczyki do preferencji.

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Eileen wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger