Esillea Perla kolczyki ślubne

Esillea Perla to koronkowe i iskrzące złotym blaskiem, wyjątkowe kolczyki ślubne inspirowane niezwykłymi klejnotami epoki wiktoriańskiej zatem idealnie podkreślą romantyczną stylizację ślubną.

Kolczyki ślubne Esillea Perla to kompozycja pełna smukłości i delikatności, w których blask kryształów pięknie współgra z podłużną perłą o brzoskwiniowym kolorze.  Powstały ze srebra pr930 i 999, kryształów Swarovskiego oraz perły Seashell. Zapinanie to wygodne bigle angielskie. Całkowita długość to 4,7 cm.

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena:  250 zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Esillea Perla wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger