Esillea Perla kolczyki ślubne

Esillea Perla to koronkowe i iskrzące złotym blaskiem, wyjątkowe kolczyki ślubne inspirowane niezwykłymi klejnotami epoki wiktoriańskiej zatem idealnie podkreślą romantyczną stylizację ślubną.

Kolczyki  na ślub Esillea Perla to kompozycja pełna smukłości i delikatności, w których blask kryształów pięknie współgra z podłużną perłą o brzoskwiniowym kolorze.  Powstały ze srebra pr930 i 999, kryształów Swarovskiego oraz perły Seashell. Zapinanie to wygodne bigle angielskie z zapadką z tyłu. Całkowita długość to 4,7 cm.

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena:  250 zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Esillea Perla wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger