Evelyn ślubne kolczyki

Evelyn to zdecydowanie przyciągające wzrok kolczyki ślubne, wpisujące  się wyśmienicie w stylizację utrzymaną w klimacie glamour z nutą vintage (vintage glam).

Kolczyki na ślub  Evelyn kuszą efektownością i nie sposób odmówić im blasku, mimo, że w rzeczywistości utrzymane są w stonowanej formie.  Wyjątkowa, mocno ażurowa kompozycja sprawia, że Evelyn,mimo swych rozmiarów jest lekka, a dodatek  perły Swarovski podkreśla jej smukłość, nawiązując przy tym do klimatu vintage.  Urodę kolczyków na modelce sfotografowała Anna Więcławska ( annawieclawska.pl  )

Evelyn to biżuteria ślubna raczej w raczej dłuższych rozmiarów. Jej całkowita długość wynosi 6,8cm łącznie z zapięciem zapinanym na zapadkę (bigle angielskie). Kolczyki wykonałam całkowicie ze srebra, kryształów i białych pereł Swarovski.

Jeśli Twoim życzeniem jest zmiana kolorystyczna tych kolczyków ślubnych lub zmiana zapięcia na klipsy wówczas napisz do mnie przez formularz kontaktu a dopasuję kolczyki do Ciebie i Twojej stylizacji.

Cena: 390zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Evelyn wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger