Galia kolczyki na ślub

Galia to kolczyki ślubne utrzymane w klasycznym stylu jednak w nowatorskim ujęciu wpisujące się w obowiązujące trendy ślubne.

Kolczyki na ślub Galia to srebrna, ażurowa koronka wypełniona kryształami Swarovskiego i uzupełniona o perłę Seashell w ciepłym, brzoskwiniowym kolorze. Podkreślą urok  dziewczęcej, zwiewnej  stylizacji  a ich wdzięk na modelce uchwyciła Lilianna Spodarec (www.liliannaspodarec.com ).

Galia, mimo swojej delikatnej kompozycji,  to raczej  dłuższa propozycja biżuterii ślubnej. Kolczyki mierzą 6,5cm wraz z wygodnym biglem angielskim zapinanym na zapadkę.

Jak większość modeli tak i Galia  chętnie dopasuje się kolorystycznie do potrzeb i preferencji oraz zmieni się w klipsy ślubne jeśli tego będzie wymagać sytuacja. Wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktu  , a adaptuję ją do oczekiwań.

Cena : 290zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Galia wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

 

Cresta Facebook Messenger