Brillae kolczyki ślubne

Brillae to kolczyki ślubne pełne blasku i błysku kryształów, stworzone z myślą o  stylizacji ślubnej glamour.

Kolczyki ślubne Brillae to nietuzinkowa kompozycja kryształów Swarovski o różnych kształtach i rozmiarach a także odmiennych szlifach reagujących na światło. Dzięki temu kolczyki Brillae rozświetlą twarz i dodadzą efektu glow ślubnemu lookowi.

Brillae to biżuteria ślubna  średniej długości kolczyki na ślub. Powstały całkowicie ze srebra a mierzą 5cm (od szczytu ozdobnego  sztyftu). Urok tych kolczyków ślubnych w stylizacji ślubnej widać na ostatnim zdjęciu w poniższej galerii zdjęć (foto: Vira Kosina-Polańska )

Gdyby zaistniała konieczność zmiany koloru oczywiście istnieje taka opcja. W takiej sytuacji wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do Twoich preferencji.

Cena: 350zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Brillae wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger