Camentti

Camentti to wyjątkowa kompozycja złota i szmaragdowej zieleni zamknięta w odrobinie geometrycznej formie idealnie wpisująca się w najnowsze trendy ślubne.

Kolczyki ślubne  Camentti to pełen blasku szmaragdowo zielony kryształ ubrany w srebro pr930 i 999 pokrytego 24karatowym złotem. Misterna ażurowa koronka tworzy efektowną oprawę dla przyciągającego spojrzenia kryształu oraz unikatowej perły Seashell w kolorze złota. Kolczyki są na zapięciu sztyftowym z klasyczną zatyczką. Ich długość wynosi 5,5 cm. Wyjątkowy urok kolczyków ślubnych Camentti widoczny jest na zdjęciu z Panną Młodą ( foto: Maciej Wójcik)

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena:  390 zł

Powrót do kolczyki ślubne

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Camentti wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger