Elisabeth

Elisabeth to eleganckie i długie  kolczyki ślubne z najnowszej kolekcji Royalitess wpisujące się w obowiązujace trendy ślubne i podkreślające niezwykłość ślubnej stylizacji.

Kolczyki ślubne Elisabeth  to kwintesencja niewymuszonej elegancji, nieuchwytnej klasy i królewskiego blasku. Jej efektowna koronkowa forma przyciągnie spojrzenia i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Dzięki  cyrkoniom jubilerskim zamkniętych w misternych koszyczkach  i kryształom Swarovski te kolczyki ślubne  iskrzą i mienią się odbijając światło i  rozświetlając twarz. Niezwykły czar kolczyków Elisabeth na modelce uchwyciła Sylwia z  Jasny Kadr.

Elisabeth powstały całkowicie ze srebra pr930 i 999. Ich całkowita długość to 6cm.

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> kontakt <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena: 390zł

Powrót do kolczyki ślubne

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Elisabeth wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger