Selicana szmaragd

Selicana szmaragd to kolczyki ślubne, które mimo swej delikatności kusi zniewalającym zestawieniem kolorystycznym. Szmaragdowa zieleń w otoczeniu ciepłego złota to zawsze dobre połączenie

Kolczyki ślubne Selicana szmaragd powstały jako połączenie błyszczących cyrkonii jubilerskich oraz kryształów Swarovski w kolorze wspomnianej zieleni szmaragdowej. Misterna koronka okalająca górną część kolczyki dodaje jej oryginalności.

Selicana szmaragd stanowią idealne uzupełnienie stylizacji ślubnej utrzymanej w klimacie boho ale pięknie wpiszą się również w klasyczny ślubny look z odrobiną koloru.

Kolczyki do ślubu Selicana szmaragd mierzą zaledwie 3,5 cm i zapinane są na sztyft z klasyczną zatyczką (zwaną barankiem).

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasujemy kolczyki do preferencji.

Cena:  210 zł

Masz ochotę przeczytać więcej o możliwościach do metamorfozy Selicany. Zapraszam Cię na blog do wpisu o niej —–> Selicana niezwykła biżuteria ślubna

Powrót Zamów przedmiot

Cresta Facebook Messenger