Selicana szmaragd

Selicana szmaragd to kolczyki ślubne, które mimo swej delikatności kuszą zniewalającym zestawieniem kolorystycznym. Szmaragdowa zieleń w otoczeniu ciepłego złota to zawsze dobre połączenie.

Kolczyki ślubne Selicana szmaragd powstały jako połączenie błyszczących cyrkonii jubilerskich oraz kryształów Swarovski w kolorze wspomnianej zieleni szmaragdowej. Misterna koronka okalająca górną część kolczyki dodaje jej oryginalności. Ich nietuzinkowy urok na modelce uchwyciła Sylwia z Jasny Kadr.

Selicana szmaragd stanowią idealne uzupełnienie stylizacji ślubnej utrzymanej w klimacie boho ale pięknie wpiszą się również w klasyczny ślubny look z odrobiną koloru. Jeśli masz ochotę przeczytać więcej o możliwościach metamorfozy kolczyków  Selicana to zapraszam Cię na blog do wpisu o niej —–>o tutaj. 

Kolczyki do ślubu Selicana szmaragd mierzą zaledwie 3,5 cm i zapinane są na sztyft z klasyczną zatyczką (zwaną barankiem).

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena:  225 zł

Powrót  do kolczyki ślubne

Na koniec dodam, iż  jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Selicana szmaragd wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

 

Cresta Facebook Messenger