Meredith kolczyki ślubne

Meredith to przykuwające spojrzenia kolczyki ślubne cechujące się nowatorskim designem i  podkreślające nietuzinkowość stylizacji ślubnej.

Kolczyki na ślub  Meredith to przede wszystkim unikatowa forma zaklęta w srebrze i ubarwiona  atrakcyjnym kolorem szmaragdowej zieleni. Ażurową koronkę okalającą kryształ Swarovski, znajdujący się w centralnym miejscu, utkałam na szydełku ze srebra. Dodatek łańcuszków  luźno zwisających i ożywających  przy każdym ruchy  podkreśla linię szyi i dekoltu dodając stylizacji odrobinę figlarności.

Meredith to zdecydowanie długa propozycji wśród biżuterii ślubnej. Całkowita ich długość wynosi 9,5cm łącznie z zawieszką zapinaną na zapadkę.

Jeśli Twoim życzeniem będzie zmiana kolorystyki lub długości kolczyków a także zastąpienie zapięcia klipsem formularz kontaktu wystarczy, że napiszesz do mnie przez a dopasuję kolczyki do Twoich oczekiwań.

Cena: 370zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Meredith wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger