Novirroco

Novirroco to wyjątkowe kolczyki ślubne  inspirowane stylem wiktoriański, które idealnie wpiszą się vintage’owe stylizacje ślubne.

Kolczyki na ślub Novirroco powstały całkowicie ze srebra, które przybrało kształt misternych koronek oraz kryształów Swarovski w różnym kształcie. Dzięki temu delikatnie odbijają światło dodając blasku twarzy.

Kolczyki ślubne Novirroco to propozycja biżuterii ślubnej mieszcząca się w średniej długości. Ich całkowita długość wynosi 5cm łącznie z biglem angielskim zapinanym na zapadkę.

Jak w innych modelach i propozycjach, tak i w tym możliwe jest dopasowanie kolczyków ślubnych Novirocco tak aby wpisały się jak najlepiej w wybraną stylizację. Wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktu a chętnie pomogę dopasować je do potrzeb.  O indywidualnym dopasowaniu powyższego modelu przeczytać można na blogu —> tu

Cena: 215zł

 

Novirroco

Novirroco

Novirroco

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Novirocco wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger