Pasadia

Pasadia to inspirowane starodawnymi klejnotami koronkowe kolczyki ślubne idealnie sprawdzą się  dla wielbicielek delikatnej biżuterii ślubnej.

Kolczyki na ślub Pasadia to nieduża propozycja, która mimo swoich niewielkich rozmiarów przyciąga spojrzenia i kusi delikatnym błyskiem. W koronkowym koszyczku ukryłam mały kryształ Swarovskiego, który odbija światło niczym malutkie lusterko. Niezwykły urok tych kolczyków na  sfotografowała Krzysztof Nowak. W Galerii Panien Młodych można zobaczyć ten model na prawdziwej Pannie Młodej.

Pasadia to kolczyki ślubne mierzące  4,2cm wraz z zapięciem na wygodny bigiel angielski z zapadką w tylnej jego części.

Na życzenie kolczyki mogą powstać w innej tonacji kolorystycznej jak i zmienić się w klipsy ślubne.  W razie takiej potrzeby pisz do mnie —>>>kontakt<<<—  a pomogę Ci dopasować Pasadię do Twoich potrzeb.

Cena: 225

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Pasadia wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger