Perollia klasyczne kolczyki

Perollia to klasyczne kolczyki ślubne utrzymane w kuszącej formie, które podkreślą romantyczną stylizację ślubną.

Kolczyki ślubne Perollia to kompozycja łącząca w sobie delikatność koronek i elegancję pereł. Ozdobny element wykonałam całkowicie ze srebra, tworząc z niego misterną koronkę utkaną szydełkiem. Wplotłam w nią  małe perełki Swarovski w kolorze białym a smukłości kolczykom dodała perła zawieszona pod elementem ozdobnym.

Perollia to propozycja biżuterii ślubnej o raczej dłuższych  wymiarach. Kolczyki mierzą 6,5cm wraz z  wygodnym biglem angielskim, który zapina się na zapadkę, dzięki temu kolczyki dobrze trzymają się łatka ucha i trudniej je zgubić.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zmian kolorystycznych, długości lub zamiany na klipsy ślubne  napisz do mnie przez formularz kontaktu a na pewno odpowiem i pomogę dopasować Perollię   do Twoich potrzeb.

Cena: 190zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Perollia wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger