Selicana retro

Selicana retro to wyjątkowe, koronkowe kolczyki ślubne wpisujące się w stylistykę rustykalną oraz vintage (retro).

Kolczyki ślubne Selicana retro to delikatna propozycja łącząca dyskretny blask cyrkonii i ponadczasową elegancję  pereł Seashell.  Uroku kolczykom dodaje misterna koronka, którą wyplotłam z cienkiego srebrnego drutu na szydełku. Kolczyki zapinają się na klasyczna zatyczkę.

Selicana retro to propozycja kolczyków ślubnych raczej niewielkich rozmiarów. Mierzą jedynie 3,5cm począwszy od szczytu koronki aż do zakończenia pereł.

Selicana retro tak samo jak jej starsza siostra Selicana posiada niezwykłe umiejętności adaptacyjne i potrafi zmienić się w zależności od potrzeb i oczekiwań. O jej zmianach kolorystycznych napisałam w poście na blogu —-> o tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do tego modelu napisz do mnie przez formularz kontaktu a na pewno odpowiem i pomogę dopasować Selicanę retro  do Twoich potrzeb.

Cena: 195zł

 Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Selicana retro wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger