Selvivio kolczyki ślubne

Selvivio to niezwykle oryginalne kolczyki ślubne wpisujące się w najnowsze trendy ślubne i podkreślające unikatowość ślubnej stylizacji.

Kolczyki ślubne Selvivio  to delikatna forma inspirowana naturą, gałązką pełną listków. Ta misterna i kusząca kompozycja złożona z małych listków utkanych ze srebra i cyrkonii jubilerskich oprawionych w koszyczki. Dzięki wspomnianym cyrkoniom Selvivio pięknie odbija światło dodając tym samym blasku i  rozświetlając twarz. Urok i czar kolczyków na modelce został uchwycony przez  Wąskie Kadry .

 Selvivio powstały całkowicie ze srebra pr930 i 999. Ich całkowita długość to 7cm.

Dodatki w kolorze classic blue jakie pojawiły się w kolczykach bez problemu można zmienić tak aby dopasować je do stylizacji ślubnej. W razie takiej potrzeby wystarczy napisać tutaj —> kontakt <—.

Cena: 440zł

Powrót do kolczyki ślubne

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Selvivio wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger