Vestario

Vestario to smukłe, pełne srebrnych koronek kolczyki ślubne, które dzięki klasycznej wydłużającej formie wpiszą się prawie w każdą stylizację ślubną.

Kolczyki ślubne Vestario to niezwykła kompozycja stworzona z kryształów Swarovskiego o różnych kształtach i efektach kolorystycznych co zapewni cudowny ich blask a także rozświetli twarz Panny Młodej.  Całkowita długość kolczyków wynosi 6 cm. Urok kolczyków uchwyciła Aleksandra Nowak z Cztery Kadry   co widoczne jest na ostatnim zdjęciu.

Gdyby zaistniała konieczność zmiany koloru lub długości kolczyków oczywiście istnieje taka opcja. W takiej sytuacji wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do Twoich preferencji.

Cena: 250zł

Kolczyki Vestario w kolorystyce dopasowanej do preferencji Panny młodej można zobaczyć na blogu, serdecznie zapraszam tu

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Vestario wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger