Vestiya gold ślubne kolczyki

Vestiya gold to niezwykle lśniące kolczyki ślubne o dłuższej formie, idealne dla wielbicielek blasku. Pięknie pokreślą linię dekoltu, rozświetlą twarz a także wysmuklą szyję.

Kolczyki ślubne Vestiya gold to kompozycja kryształów Swarovski o różnych szlifach i kształtach, dzięki którym wyjątkowo intensywnie odbijają światło. Kryształy te oplatają misterne, srebrne koronki  podkreślające elegancję  tego modelu ślubnych kolczyków. Ich urodę na modelce sfotografowała Paulina z Love Photography ( www.pietraszkiewicz.com )

Vestiya gold to propozycja długich kolczyków ślubnych. Całkowita ich długość to 7cm.

Kolczyki te to zmieniona kolorystycznie odmiana modelu Vestiya z kryształami i perłami. Napisałam o tej przemianie w poście na moim blogu —–> o tutaj.

Jeśli jednak  pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej wykonanie ich w innej kolorystyce jest możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do preferencji.

Cena: 430zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Vestiya gold wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger