Vestiya

Vestiya to boskie kolczyki ślubne, w których klasyczna perłowa dusza łączy się z kryształowym błyskiem glamour.

Kolczyki ślubne Vestiya  to połączenie  ze srebra pr930 i 999 oraz kryształków i perełek Swarovskiego tworzące razem wyjątkową kompozycję. Jej smukłość i  zmysłowa elegancja przepięknie podkreślą  klasyczną acz wysmakowaną stylizację ślubną.

Vestiya to propozycja przyciągająca spojrzenia i zapadająca w pamięć. Potwierdzeniem niech będzie ostatnie zdjęcie Panny Młodej autorstwa fotografki z Sulika Puszko

Kolczyki ślubne Vestiya  mierzą 7cm łącznie z wygodnym, zapinanym biglem angielskim.

Na życzenie może zostać wydłużona lub minimalnie skrócona. Kolczyki mogą również powstać w innej tonacji kolorystycznej jak i zmienić się w klipsy ślubne, właśnie takie są na środkowym zdjęciu w galerii.  W razie takiej potrzeby pisz do mnie —>>>kontakt<<<—  a pomogę Ci dopasować Vestiyę do Twoich potrzeb.

Cena: 330zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Vesiya wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger