Vicantile kolczyki na ślub

Vicantile to wyjątkowe kolczyki ślubne inspirowane niezwykła i niesamowicie klimatyczną epoka wiktoriańską.

Kolczyki na ślub Vicantile  powstały ze srebra  oraz cyrkonii jubilerskich i pereł Swarovskiego. Ze srebra stworzyłam delikatne, ażurowe koronki, które otulają migoczące cyrkonie i tworzą  romantyczną aureolę wokół nich. W tejże aureoli  pojawiają  się malutkie perełki Swarovski, podkreślając jej urok.

Vicantile to biżuteria ślubna niedużych rozmiarów. Sprawdzą się dla wielbicielek małych kolczyków nie zapinanych na typowe sztyfty z  zatyczkami. Kolczyki ślubne Vicantile mają zapięcie na wygodne bigle angielskie zapinane na zapadkę,  całkowicie ukryte z tyłu.

Jeśli pojawia się potrzeba zmiany kolorystyki to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasuję kolczyki do Twoich preferencji.

Cena: 280zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Vicantille wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger