Adalica komplet biżuterii

Adalica to efektowny komplet biżuterii ślubnej pełen misternych koronek  i pudrowo różowego blasku dlatego  sprawdzi się jako uzupełnienie stylizacji ślubnej w romantycznym klimacie.

Komplet biżuterii ślubnej Adalica to delikatne  kolczyki  oraz  efektowna bransoletka układająca się niczym koronka wokół nadgarstka. Misterne ażurowe elementy utkałam ze srebra wykorzystując do pracy nad nimi szydełko. Swój blask komplet zawdzięcza kryształom Swarovski. Jej wyjątkową naturę udało mi się odrobinę pokazać na krótkim filmie dostępnym na moim fb —– > tutaj  link bezpośredni. Długość bransoletki dopasowywana jest do nadgarstka.

Kolczyki  w tym komplecie biżuterii ślubnej są propozycją średnich rozmiarów. Mierzą jedynie 4cm i zapinają się na klasyczną zatyczkę. Jeśli masz ochotę poznać kolczyki Adalica bliżej zapraszam Cię tutaj —> Adalica

Komplet biżuterii Adalica chętnie dopasuje się do Twoich życzeń i preferencji kolorystycznych, jeżeli tylko je masz. W takiej sytuacji wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktu   a z przyjemnością zmienię go w Twoją wymarzoną biżuterię ślubną.

Cena: 810 zł

Powrót do komplety ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na komplet ślubny Adalica  wystarczy, że wykorzystasz poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger