Emporssa

Emporssa komplet ślubny zachwyca kolorem i unikatowym designem. To komplet ślubny pełen zachwycających, misternych koronek otaczających kryształy Swarovski w kuszącym odcieniu szmaragdowej zieleni.

Komplet ślubny Emporssa to niezwykła kompozycja, która doda wyjątkowego charakteru praktycznie każdej stylizacji ślubnej. To kolczyki ślubne i ozdoba do włosów przykuwająca wzrok i spojrzenia  dzięki temu stają się dodatkiem ślubnym zapadającym w pamięć.

Ten ślubny komplet  składa się z delikatnych kolczyków i ozdobnej wpinki do ślubnej fryzury mocowanej wsuwkami lub szpilkami fryzjerskimi. Kolczyki ślubne Emporssa mierzą zaledwie 2cm i sprawdzą się dla amatorek niewielkich kolczyków. Ślubna wpinka mierzy ok 12 cm.

Jeśli powyższy komplet miałby powstać w innej kolorystyce lub konieczne jest dopasowanie go do Waszych potrzeb, wystarczy napisać  przez formularz kontaktowy  a zrobimy co w naszej mocy aby spełnić Wasze oczekiwania.

Cena: 550zł

Powrót do komplety ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na komplet ślubny Emporrsa wystarczy, że wykorzystasz poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger