Pernovica i Vestiya

Pernovica i Vestiya to niesamowity, niezwykle efektowny komplet biżuterii ślubnej składający się z bransolety i kolczyków, który na pewno zostanie zapamiętany.

Pernovica to misterna, bardzo efektowna, koronkowa bransoleta  wykonana ze srebra pr999 i 930 oraz perełek i kryształków Swarovskiego. Ich układ i kolor może być dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Szerokość bransoletki to 3,5cm a długość zależy od obwodu nadgarstka. Zapinana jest na wygodne zapięcie szufladkowe (wysuwane). Bransoletce towarzyszą kolczyki Vestiya.

Vestiya natomiast to boskie kolczyki łączące w sobie efekt glamour  błyszczących kryształów oraz odrobinę retro duszy w postaci perłowego zakończenia. Vestiya powstała również  ze srebra pr930 i 999 oraz kryształków i perełek Swarovskiego. Długość kolczyków łącznie z biglem wynosi 7cm. Na życzenie może zostać wydłużona lub minimalnie skrócona.

Na indywidualne zamówienie bransoletce Pernovica mogą towarzyszyć inne kolczyki jak i kolczykom Vestiya inna bransoleta.

Cena: 690zł

Pernovica i Vestiya

Pernovica i Vestiya

Powrót                  Zamów przedmiot

 

Cresta Facebook Messenger