Selinovi komplet ślubny

Selinovi to komplet ślubny zdecydowanie przyciągający wzrok i zatrzymujący spojrzenia. Misterna koronkowa forma oplatająca iskrzące kryształy Swarovski. Delikatność i romantyzm z odrobiną blasku glamour.

Komplet ślubny Selinovi składa się z kolczyków ślubnych i ozdoby do włosów. Kolczyki to klasyczna propozycja ślubna Selicana. Ozdoba do włosów została dopasowana do kolczyków tak aby całość prezentowała się spójnie i podkreślała urok stylizacji ślubnej. Długość ozdoby do włosów wynosi ok. 13cm a jej wygląd w ślubnym upięciu widoczny jest na ostatnim zdjęciu w galerii ( Studio Radek ) .

Jeśli zachodzi  potrzeba zmiany kolorystyki lub pojawienia się innego elementu składowego w komplecie to  jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasujemy wszystkie elementy zgodnie z życzeniem.

Cena: 490zł

Powrót do komplety ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na komplet ślubny Selinovi wystarczy, że wykorzystasz poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger