FAQ

FAQ  to zestaw najczęściej zadawanych pytań. Mam nadzieję, że odpowiedzi ułatwią proces składania zamówienia 🙂 W razie innych pytań zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na mail koronki@iwogg.pl

1.Jak mogę złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie na wybrany model biżuterii lub ozdoby do włosów należy uzupełnić formularz zamówienia znajdujący się pod galerią ze zdjęciami danego produktu.

Szczegółowa instrukcja zamawiania znajduje się w sekcji  Jak zamówić .

  1. Jak długi jest czas oczekiwania?

Czas oczekiwania zwykle wynosi ok.3 tygodnie. Może wydłużyć się gdy wymagane do jego realizacji półfabrykaty dostępne są na zamówienie lub praca ma powstać na indywidualne zamówienie.

  1. Jak wyglądają formalności?

Po przesłaniu formularza zamówienia przedmiotu wszelkie szczegóły uzgadniane są mailowo 🙂

  1. W jakiej cenie jest produkt?

Wszystkie ceny zamieszczone są na stronie przedmiotu.

FAQ Do ceny produktu należy dodać  cenę wysyłki. Obecnie najbardziej optymalną opcją przesyłki jest przesyłka kurierska (kurier DPD)  w cenie 15zł. Dla niektórych przedmiotów możliwa jest wysyłka Paczkomatem (11zł).

Zamówienia indywidualne wyceniane są po ustaleniu wszystkich szczegółów realizacji.

  1. Jakie są formy płatności?

Najczęstszą formą płatności jest przelew po uzgodnieniu wszelkich szczegółów zamówienia. Możliwy jest też przelew za pomocą paypal.

  1. Z czego zrobione są prace ?

Biżuteria mająca styczność bezpośrednio z ciałem czyli kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki lub wisiorki wykonywana jest ze srebra pr930 oraz pr999. Niektóre prace powstają ze srebra pokrytego 24karatowym złotem. Ozdoby do włosów wykonywane są z drutu miedzianego pokrytego powłoką srebrną.

Techniką wykorzystywaną przy tworzeniu prac jest znane od wieków szydełko 🙂

  1. Czy możliwe jest zrobienie bransoletki lub naszyjnika/wisiorka?

Oczywiście. Do każdego pokazanego na stronie modelu kolczyków istnieje możliwość wykonania bransoletki, naszyjnika lub wisiorka. W takiej sprawie wystarczy skontaktować się przez  formularz kontaktowy lub zaznaczyć taką potrzebę w formularzu zamówienie przedmiotu. Wszystkie ustalenia i propozycje projektowe zostaną szczegółowo omówione drogą mailową.

8.Czy można dopasować biżuterię do siebie?

Naturalnie 🙂 Zarówno pod względem kolorystycznym (zmiana koloru a także wyboru srebra złoconego) jak i długości wybranego modelu kolczyków.

9.Ile wcześniej przed planowanym wydarzeniem należy złożyć zamówienie?

Najlepiej kontaktować się w momencie ustalenia wizji swojego wyglądu. Wybór sukni, decyzja co do planowanego upięcia i makijażu to doskonały moment na wkomponowanie biżuterii  i dodatków biżuteryjnych.

Z uwagi na czas realizacji zamówienia bardzo proszę o kontakt najpóźniej 1 miesiąc przed datą uroczystości. Jednak w sytuacjach kryzysowych również staram się stanąć na wysokości zadania 😉

  1. Czy możliwe jest stworzenie biżuterii na indywidualne zamówienie?

Jak najbardziej możliwe jest stworzenie biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb  i preferencji 🙂 W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres mailowy iwogg1@gmail.com. Wszelkie ustalenia zostaną omówione drogą mailową.

Cresta Facebook Messenger