O mnie

Dzień dobry 🙂

O mnie Mam na imię Iwona  i to ja stoję za Koronkami iwogg.

Miło mi Cię gościć w moim koronkowym świecie. W świecie tym spełniam marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii podkreślającej wyjątkowość stylizacji ślubnej.

Koronki iwogg swe początki mają bardzo, bardzo dawno temu 😉 Już od najmłodszych lat dość regularnie spotykałam się z przeróżnymi formami robótek ręcznych  a to  dzięki mojej mamie, która odkąd pamiętam, zawsze szyła, robiła na drutach, szydełkowała czy wyszywała. Jednak do świata rękodzieła wprosiłam się sama 😉 Rodzinna anegdota głosi, że podobno nauczyłam się czytać aby móc do niego wejść na stałe i się rozgościć.  Tego zdarzenia nie pamiętam 😉 Czytać umiem także może tkwić w tym ziarno prawdy.

W efekcie  z moich działań rękodzielniczych  cieszyły się wszystkie moje lalki (sztuk 4). Każda z nich miała unikatowe stroje i dodatki dopasowane do ich charakteru. Na pewno każda czuła się pięknie i wyjątkowo. Co więcej wszystkie elementy jakiegokolwiek stroju musiały być ze sobą spójne i dopasowane. Od dziecka miałam na tym punkcie „fisia”.

Biżuteria na mojej drodze rękodzielnika  pojawiła się tak naprawdę przypadkowo, zupełnie tego nie planowałam. Początkowe zabawy z prostymi, podstawowymi konstrukcjami dość szybko przestały mnie cieszyć. I właśnie wtedy w mojej głowie zakiełkowała myśl „a gdyby tak wykorzystać szydełko i koronkę z cienkiego srebrnego drutu do stworzenia kolczyków jakich  nie ma nikt i nie robi nikt inny”.

Tak narodziły się Koronki iwogg miejsce, w którym marzenia Panien Młodych o unikatowej biżuterii ślubnej spełniają się. Jestem ciekawa czy mogę spełnić Twoje. Sprawdź moją ofertę abyśmy mogły się przekonać

Biżuteria ślubna

Cresta Facebook Messenger