Bohilio bordo

Bohilio bordo to pełne srebrnych  koronek i tajemniczego  koloru ciemnego wina kolczyki ślubne idealnie dopasowane do stylizacji boho.

Kolczyki ślubne Bohillio bordo są zmysłowe i niezwykle kobiece, pięknie podkreślają linię szyi dzięki długim, luźno zwisającym łańcuszkom. Te przykuwające spojrzenie kolczyki ślubne powstały ze srebra pr930 i 999, kryształów Swarovskiego w kuszącym kolorze ciemnej czerwieni oraz maleńkich koralików szklanych. Ich całkowita długość, mierzona łącznie z biglem angielskim wynosi 8.7cm. Piękno kolczyków w całej okazałości uchwyciła niezawodna Joanna Marzec Photography, co widoczne jest na ostatnim zdjęciu z modelką.

Jeśli niezbędna jest zmiana koloru lub długości kolczyków oczywiście istnieje taka opcja. W takiej sytuacji wystarczy napisać przez stronę kontaktu –> tu <—  a dopasujemy kolczyki do preferencji.

Cena: 320zł

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Bohillio  bordo wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger