Scarlett kolczyki ślubne

Scarlett to kolczyki ślubne, które mimo swych niewielkich rozmiarów przyciągną  niejedno spojrzenie i zapadną w pamięć a  sprawdzą się świetnie  do nowoczesnych sukien ślubnych.

Kolczyki na ślub Scarlett to  wyjątkowa kompozycja pełna ognia i odrobiny drapieżnego charakteru co zawdzięcza użytym kryształom. Wykorzystałam  kryształy  w  różnych kolorach i o różnych kształtach dzięki temu pięknie odbijają światło budząc efektowne refleksy wokół twarzy. Koronkowe elementy wykonałam ze srebra złoconego wykorzystując do pracy szydełko.

Scarlett to biżuteria ślubna niewielkich rozmiarów. Mierzą one jedynie 3,5 cm a zapinają się na klasyczna zatyczkę.

Kolczyki ślubne Scarlett chętnie zmienią się zgodnie z Twoimi preferencjami kolorystycznymi.  Jeśli masz takie życzenie to wystarczy, że napiszesz do mnie przez  formularz kontaktu a dopasuję je do Ciebie.

Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Scarlett wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger