Selicana kolczyki ślubne

Selicana to wyjątkowe, koronkowe kolczyki ślubne. Powstały ze srebra pr930 i 999 oraz migotliwych cyrkonii , maleńkich koralików Toho oraz fasetowanych kryształów Swarovskiego  w formie migdałów.

Kolczyki ślubne Selicana  sprawdzą się doskonale do klasycznej stylizacji ślubnej acz z uwagi na niezwykłe możliwości adaptacyjne dopasują się również do innych wybranych stylów. Indywidualne dopasowanie powyższego modelu do stylu rustykalnego można zobaczyć tu. Natomiast o różnych wcieleniach kolorystycznych jak i o opcji zmiany w klipsy ślubne tego modelu napisałam w tym wpisie. Na ostatnim zdjęciu modelka nosi Selicanę  z zapięciem w formie klipsa (foto: www.acweddingstoryteller.com )

Selicana to biżuteria ślubna raczej niewielkich rozmiarów. Całkowita długość kolczyków wynosi 3,5cm.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do tego modelu napisz do mnie przez formularz kontaktu a na pewno odpowiem i pomogę dopasować Selicanę do Twoich potrzeb.

Cena: 190zł

 Powrót do kolczyki ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na kolczyki ślubne Selicana wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger