Colmeria komplet biżuterii

Colmeria to olśniewający blaskiem komplet biżuterii ślubnej wpisujący się w najnowsze trendy ślubne. Idealnie dopasuje się do stylizacji utrzymanej w klimacie glamour.

Komplet ślubny Colmeria to oryginalne kolczyki, efektowna bransoletka i nieduży wisiorek. Inspiracją do jego stworzenia były klejnoty epoki wiktoriańskiej będące natchnieniem dla mojej twórczej kreatywności.

Cały komplet Colmeria wykonałam  ze srebra, mieniących się kryształów Swarovski oraz cyrkonii Preciosa  iskrzących się odcieniami szafiru, błękitu i kobaltu. Kolczyki to propozycja średniej długości, mierząca łącznie z wygodnie zapinanym biglem angielskim 3,8cm. Bransoletka dopasowana jest do nadgarstka o obwodzie 16cm jednak posiada ona łańcuszek regulujący o długości 3 cm.

Jeśli Twoim życzeniem będzie zmiana kolorystyki kompletu, dopasowanie rozmiaru lub zmiana kolczyków na klipsy ślubne  wystarczy, że napiszesz do mnie przez formularz kontaktu a wtedy postaram się spełnić Twoje marzenia co do biżuterii ślubnej.

Cena: 890 zł

Powrót do komplety ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na komplet ślubny Colmeria  wystarczy, że wykorzystasz poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

Cresta Facebook Messenger