Pernovia komplet ślubny

Pernovia  to niesamowity, niezwykle efektowny komplet biżuterii ślubnej składający się z bransolety Pernovica i kolczyków ślubnych Vestiya  oraz delikatnego grzebienia do włosów Sozaria. Całość tworzy zniewalającą kompozycję, której nie sposób zapomnieć.

Pernovica to misterna, bardzo efektowna, koronkowa bransoleta ślubna, którą utkałam na szydełku z cienkiego srebrnego drutu  dodając  perełki i kryształy Swarovski. Zarówno ułożenie jak i kolor tychże elementów  dopasuję  do indywidualnych potrzeb i preferencji. Szerokość bransoletki to 3,5cm a długość zależy od obwodu nadgarstka.  Bransoletka zapina się  na wygodne zapięcie szufladkowe (wysuwane).

Vestiya natomiast to boskie kolczyki ślubne łączące w sobie efekt glamour  błyszczących kryształów oraz odrobinę retro duszy w postaci perłowego zakończenia. Kolczyki ślubne Vestiya wykonałam  również ze srebra  oraz kryształków i perełek Swarovskiego. Długość kolczyków łącznie z wygodnym zapięciem angielskim (z zapadką) wynosi 7cm.

Sozaria to minimalistyczna aczkolwiek przyciągająca spojrzenia  ozdoba do włosów inspirowana kształtem gałązki. Pięknie uzupełni niski kok lub luźne upięcie ślubne. Sozaria ma formę grzebienia, którego boczne części poddają się i można je dopasować do fryzury. Długość tego grzebienia  to 15cm.

Tak jak wszystkie oferowane w mojej galerii modele biżuterii ten komplet również może zostać zmieniony według upodobań. W takiej sytuacji wystarczy napisać do mnie przez formularz kontaktu a dopasuję wszystkie elementy do życzeń.

Cena: 1100zł

Powrót do komplety ślubne

Natomiast jeśli chcesz w szybki sposób złożyć zamówienie na ten komplet ślubny wykorzystaj poniższy formularz.

Zamówienie przedmiotu

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa przedmiotu

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ich ochronie w związku z realizacją zamówienia na biżuterię ślubną. Administratorem moich danych będzie firma Iwogg NIP 5732371158. Wiem, że mam prawo wglądu do moich danych, poprawienia ich jak i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności.

 

Cresta Facebook Messenger