Regulamin

Regulamin

1.Ceny podane w Galerii wyrażone w polskich złotych (PLN), zawierają podatek VAT.  Obowiązują one w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Cena nie obejmuje kosztów przesyłki.

2. Do ceny produktu należy doliczyć koszty przesyłki. Możliwa jest wysyłka Pocztą Polską lub kurierem.  Koszt przesyłki przedstawiają się następująco:
Przesyłka kurierska –15zł

3. Procedura zamówienia. Zamówienie produktu następuje po wypełnieniu formularza -Zamów produkt- znajdującego się na stronie produktu. Wszystkie informacje niezbędne do realizacji zamówienia zostaną przesłane mailem. Zamówienia nie opłacone w ciągu 7 dni od daty wysłania maila z informacjami są automatycznie anulowane.

4. Umowa sprzedaży zawierana jest drogą mailową między Klientem a galerią Koronki iwogg (www.iwogg.pl). Właścicielem galerii jest firma iwogg z siedzibą w Łyścu na ulicy Nowej 5 (wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 545 – organ rejestrujący Wójt Gminy Starcza) NIP: 5732371158. REGON: 241849007. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.

5 . Zgodnie  Ustawa z dn. 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru w galerii Koronki iwogg bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający zobowiązuje się zwrócić Kupującemu, w przeciągu 14 dni, zapłaconą cenę Towaru i koszt przesyłki(równy najtańszej dostępnej formie dostawy) po otrzymaniu Towaru.

Zwrot / wymiana produktu na inny odbywa się na koszt klienta.

Produkt nieuszkodzony i nie noszący śladów użytkowania należy spakować i przesłać na adres naszego biura : Iwogg ul.Nowa 5  42-261 Łysiec

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zamówienie klienta.

W przypadku gdy produkt okazuje się wadliwy, uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem klient ma pełne prawo do reklamacji.W takim przypadku prosimy o niezwłoczny zwrot produktu na w/w adres.W takim przypadku sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej.

Uwaga !!! Nie przyjmujemy żadnych przesyłek zwrotnych, płatnych za pobraniem.

6.Czas realizacji zamówienia wynosi 3 tygodnie, chyba że strony ustalają inaczej.

7. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. Czas gwarancji 6 miesięcy.

Cresta Facebook Messenger